Robimy to, co lubimy

Dzięki temu codziennie otrzymujemy satysfakcję z pracy,
tworząc produkty dla dzieci

O nas

Witaj w Bajkowym Świecie – miejscu, gdzie spełniają się dziecięce marzenia! Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów dla najmłodszych. Nasze produkty, takie jak namioty tipi, kosze na zabawki, ubranka dla dzieci, zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dzieciom wyjątkowych doświadczeń i radości. Moda się zmieniała, lata mijały … A my wyspecjalizowaliśmy się w szyciu tylko i wyłącznie artykułów dla dzieci. Wprowadziliśmy na rynek wiele ciekawych modeli i może nawet któryś z nich zawitał w Twoim domu.

Byliśmy jedną z pierwszych marek, które wprowadziły na polski rynek Namioty Tipi. Obecnie należymy do odnoszącej sukcesy rodzinnej firmy, która działa dla Was już nieprzerwanie od wielu lat. Nasza podróż rozpoczęła się jeszcze zanim na świecie pojawił się pierwszy syn , aktualnie jest nas już czworo i w takim składzie robimy co możemy aby wszystkie produkty zostały wykonane oraz dostarczone na czas 😉


6+

pięknych lat

spędzonych z Wami kochani!

ponad10tys

zrealizowanych zamówień

serdecznie dziękujemy za zaufanie i będziemy dalej robić co w naszej mocy aby każde zamówienie dotarło na czas!

+
liczba produktów

stale powiększamy nasz asortyment , tak abyście mogli cieszyć się zakupami jeszcze bardziej !

Oferujemy szeroki wybór produktów, w tym także promocje i rabaty, aby uczynić zakupy jeszcze bardziej przyjemnymi. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort i radość Twojemu dziecku. Chcesz stworzyć magiczne miejsce dla swojego dziecka? Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz!

Ikona

Zwrot do 14 dni

Ikona

Dostawa w 24h

Ikona

Darmowa dostawa od 300zł

Lokalizacja

Gdzie możesz nas znaleźć?

KŁOBUCK

Adres

ul.Zakrzewska 88

Telefon

+48 791 934 899