Karolina Komorek

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego i Pedagogicznego w Krakowie. Obecnie kończę studia podyplomowe – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Staram się stale podnosić swoje kwalifikacje uczęszczając w różnych kursach i szkoleniach.

     Posiadam zdolności plastyczne i chciałabym rozwijać tą pasję również u dzieci. Bardzo lubię aktywnie spędzać czas, podróże, przyrodę i książki. Dzięki dzieciom będę mogła spojrzeć na świat ich oczami i odkrywać go na nowo. 

    Jestem mama dwójki dzieci w wieku przedszkolnym dzięki temu lepiej rozumiem potrzeby moich podopiecznych. Macierzyństwo utwierdziło mnie w tym że moja praca powinna być związana z dziećmi. 

 Od marca 2017 z ogromną przyjemnością pracuje w przedszkolu „Bajkowy Świat”.  Największą satysfakcje czerpie z osiągnięć dzieci i cieszę się z każdego ich najmniejszego nawet sukcesu, a ich szczere słowa i uśmiech utwierdzają mnie w tym,że to co robię jest dla nich ważne. Jestem otwarta na dzieci i każdemu poświęcam tyle uwagi ile potrzebuje-pozwalam dziecku być przede wszystkim sobą. 

Dla moich dzieciaków miłość oznacza poświęcony im czas.