Iwona Kurnat

Jestem nauczycielem języka angielskiego. Jestem osobą wesołą i zawsze uśmiechniętą, co przekłada się na dobry kontakt z dziećmi.
Jestem absolwentką anglojęzycznych studiów na uczelni WSB w Nowym Sączu. 

W 2012 roku w ramach programu Erasmus, studiowałam na uczelni Cologne Business School (CBS) w Köln, Niemcy. 

Językiem angielskim płynnie operuję od 2006 roku.  Ukończyłam kurs ESL (English As a Second Language) na uczelni Richard J. Daley College w Chicago. Jestem absolwentką anglojęzycznych studiów na uczelni WSB w Nowym Sączu. W 2012 roku w ramach programu Erasmus, studiowałam Zarządzanie na uczelni Cologne Business School (CBS) w Köln, Niemcy. Poszerzyłam swoją wiedzę na studiach podyplomowych w zakresie Kwalifikacji Pedagogicznych. Obecnie jestem studentką Uniwertystu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Controllig.

Moje zajęcia prowadzę w oparciu o wiele metod, jednak najważniejszą z nich jest metoda „Total Physical Response”. Metoda ta podkreśla działanie oraz aktywizację całego ciała, wykorzystując w ten sposób charakterystyczną dla dzieci żywiołowość.

Staram się aby zajęcia w przedszkolu przyjmowały formę zabawy a sam język angielski kojarzył się dzieciom przede wszystkim z przyjemnością. Dlatego też, ogromną rolę na naszych spotkaniach odgrywają metody aktywizujące, które stwarzają takie warunki i atmosferę aby dzieci szybko przyswajały język. Zajęcia prowadzone z użyciem licznych pomocy dydaktycznych: piosenek, gier czy zabaw językowych, projektor multimedialny, bajki – powodują u dzieci ogromne zainteresowanie i skutecznie przyciągają ich uwagę.

Uzupełnieniem naszych zajęć są pomoce naukowe wydawnictwa Macmillan z serii „Cheeky Monkey” , których bogata oferta materiałów dodatkowo uatrakcyjnia zabawę z językiem angielskim.