Dzień Babci i Dziadka w „Bajkowym Przedszkolu” w Cz. Dunajcu

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień. Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez oddziałów przedszkolnych.
Dnia 20 stycznia 2015 r., odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci, pod kierunkiem nauczycielek przygotowały program artystyczny. Dla licznie przybyłych gości wnuki przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem, piosenką i tańcem. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy. Następnie dzieci obdarowały ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami.

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy, którym serdecznie za to dziękujemy oraz za pomoc. Nie zabrakło również wspólnego śpiewu kolęd. Było to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

Wspaniała atmosfera przyczyniła się do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej. Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci wszystkim obecnym.